MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 15804106
nr 1580 4106
Matsalsskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 104 cm, djup: 48 cm, höjd: 165 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:07:26
150 kr
Den Gustavianska stilen